Memo+

Memo+
Memo+ to aplikacja na iPhone'a/iPad'a/iPoda Touch (w przygotowaniu na Android) wspomagająca zapamiętywanie dużej ilości:
  • słówek i zwrotów, dla uczących się języka obcego, bądź go doskonalących
  • materiału do kolokwiów i egzaminów dla studentów
  • materiału do klasówek, kartkówek, do matury, dla uczniów, bez względu na wiek
  • dowolnego materiału wymagającego opanowania pamięciowego

Zacznij systematyczną i przynoszącą wymierne efekty naukę już dzisiaj!


Materiał do zapamiętania jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, gdyż tworzysz go sam, bądź otrzymujesz od innego użytkownika Memo+. Możesz do tego celu użyć aplikacji na smartfonie lub aplikacji webowej - dzięki czemu możesz wykorzystać komputer w celu wygodnego wprowadzenia danych do zapamiętania, a później uczyć się dyskretnie wszędzie, gdzie jesteś, dzięki aplikacji na twoim smartfonie - w pociągu, tramwaju, autobusie, metrze, czytelni, kawiarni, a nawet w kolejce w supermarkecie, czy u cioci na imieninach ;) kiedykolwiek chcesz i możesz wykorzystać czas.
 
Group setquestions

Interfejs www (www.memoplus.pl) służy do zarządzania zestawami kart z pytaniami w Twoim darmowym profilu. Dzięki niemu możesz dzielić się stworzonymi przez siebie zestawami pytań ze znajomymi oraz otrzymać już utworzony zestaw od kogoś, aby sprawdzić swoją wiedzę.

Masz do wyboru dwa tryby nauki:
- Tryb ciągły. Aplikacja zadaje Ci pytania z zestawu bez przerwy, biorąc pod uwagę, które pytania stwarzają Ci większy problem.

- Tryb z planowanymi sesjami powtórek. Naukowo opracowana i potwierdzona metoda powtarzania z przerwami (spaced repetition). Dzięki temu zapamiętujesz bardziej trwale.


Masz do dyspozycji możliwość wydruku zestawu pytań i odpowiedzi w postaci listy, aby uczyć się tradycyjnie. Możesz też wygenerować plik PDF w aplikacji mobilnej zawierający listę pytań i odpowiedzi i wysłać go wprost z aplikacji pod dowolny adres email.
 
PDF

Dostępne są dwie wersje aplikacji:
 
"Memo+ Lite" posiada ograniczenie utworzenia do 100 kart z pytaniami (1 grupa zestawów z maksymalnie 5-cioma zestawami kart po maksymalnie 20 kart z pytaniami), oraz nie obsługuje aplikacji webowej

"Memo+" to pełna wersja zawierająca wszystkie opcje wraz z darmowym profilem w aplikacji webowej pod adresem: www.memoplus.pl

W planach: obsługa ilustracji w kartach pytań, tryb odpytywania z wprowadzaniem odpowiedzi (szczególnie przydatne przy utrwalaniu skomplikowanej pisowni w językach obcych), wersja Android.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi krytyczne i pomysły na usprawnienie systemu, bądź dodanie nowej funkcjonalności pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .